ua en ru

У Філіппінах злочинці взяли в заручники 16 осіб, вимагаючи звільнення ряду в'язнів тюрем

11:19 02.04.2011 Сб
1 мин

На півдні Філіппін злочинці взяли в заручники 16 людей і вимагають звільнення ряду в'язнів тюрем. У місті Просперідад на острові Мінданао бойовики увірвалися в будівлю однієї з початкових шкіл, де проходила церемонія випуску учнів, і захопили заручників. У полон потрапили в основному вчителі навчального закладу, однак злочинці захопили і двох дітей віком 10 і 13 років, передає РБК з посиланням на Associated Press.
Відомо, що в угрупування бойовиків входять колишні співробітники місцевих правоохоронних органів. Вони вимагають випустити з в'язниць ряд своїх одноплемінників, також засуджених за захоплення заручників. Натомість викрадачі обіцяють відпустити захоплених. В даний час поліція веде переговори із злочинцями; в район, де вони знаходяться, стягнуті поліцейські сили спецпризначення, в тому числі снайпери.
На острові Мінданао діє кілька ісламістських і маоїстських угруповань, і злочини, пов'язані із захопленням заручників, тут не рідкість.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: