У Єнакієвому в результаті витоку вуглекислого газу на ЄМЗ постраждали 4 людини

НовиниНадзвичайні події    08.08.2013 - 19:06

На "Єнакіївському металургійному заводі" (ЄМЗ) в результаті витоку вуглекислого газу постраждали чотири людини. Про це йдеться на сайті Єнакієвської міськради.

"8 серпня орієнтовно о 14:00 в конвертерному цеху стався випадок виробничого травматизму з двома слюсарями-ремонтниками ЄМЗ. У ході виконання ремонтних робіт при розтині гідравлічного затвора установки попереднього охолодження робітники отримали отруєння вуглекислим газом. Постраждалі госпіталізовані на кареті "швидкої допомоги" в міську лікарню Єнакієве. Також до лікарні направлені двоє працівників з підрядної організації, які першими прийшли на допомогу постраждалим", - йдеться в повідомленні міськради.

На підприємстві створена комісія з розслідування даного випадку травматизму, до якої увійшли інспектор Держгірпромнагляду Донецької області, технічний інспектор праці профспілкової організації металургів і гірників України в Донецькій області, представники Фонду соціального страхування, служби охорони праці ЄМЗ та профкому заводу. До розслідування залучено органи міської прокуратури та міліції Єнакієва. Санітарною службою заводу організовані профілактичні заходи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top