У Донецькій області 13 жовтня при відновленні енергопостачання були поранені два енергетика.
У Донецькій області 13 жовтня при відновленні енергопостачання були поранені два енергетика. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДТЕК.
"13 жовтня в 11:30 електромонтер ДТЕК Донецькобленерго під час відновлювальних робіт в селі Маринівка, Шахтарського району, підірвався на міні і отримав осколкові поранення обох ніг і рук. Зараз енергетик в лікарні, його стан задовільний. В цей же день о 14:55 під час раптово почався обстрілу поранено в плече електромонтер під час виконання відновлювальних робіт в районі міста Горлівки", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 30 вересня в результаті обстрілу з "Граду" в районі Авдіївки Донецької обл. загинув енергетик.