У ДНР заявляють, що Стрєлков через місяць відновить діяльність на Донбасі
21:59 15.08.2014 Пт
1 мин
Колишній прем'єр-міністр" самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександр Бородай заявляє, що Ігор Гиркин (Стрєлков) у відпустці, але через місяць повернеться до своєї діяльності на Донбасі.
Колишній прем'єр-міністр" самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександр Бородай заявляє, що Ігор Гиркин (Стрєлков) у відпустці, але через місяць повернеться до своєї діяльності на Донбасі. Про це він написав у своєму Twitter.
"Ігор Стрєлков поки у відпустці, але через місяць знову почне виконувати завдання на території Новоросії", - писав Бородай.
Нагадаємо, вчора Стрєлков склав з себе повноваження.