Зниклі спостерігачі ОБСЄ знаходяться у Сєвєродонецьку як гарантія того, що на місто не будуть нападати, - ДНР

НовиниПолітика    07.06.2014 - 17:12
Зниклі спостерігачі ОБСЄ знаходяться у Сєвєродонецьку Луганської області як гарантія, що місто не будуть обстрілювати.

Зниклі спостерігачі ОБСЄ знаходяться у Сєвєродонецьку Луганської області як гарантія, що місто не будуть обстрілювати. Про це РБК-Україна заявив перший віце-прем'єр самопроголошеної "Донецької народної республіки" Андрій Пургін.

"За моїми даними, затримані представники групи ОБСЄ знаходяться у Сєвєродонецьку. Представники місії, що знаходяться там, служать гарантією того, що на місто не будуть нападати", - заявив Пургін.

Пургін підкреслив, що в Сєвєродонецьку знаходиться велике хімічне підприємство "Азот", обстріл якого може привести до хімічної катастрофи і становить загрозу не тільки Луганську, але й сусіднім областям.

Крім того, Пургін заявив, що київська влада заборонила постачання ліків і наркотичних препаратів для наркозу пораненим у лікарні Слов'янська та Краматорська.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що моніторингова місія ОБСЄ вже більше тижня не може встановити зв'язок з 8 на зниклими в Донецькій і Луганській областях представниками.

"Спеціальна моніторингова місія не відновила зв'язок із 4 мониторщиками з донецької команди і 4 мониторщиками з луганської команди, з якими втратили зв'язок 26 травня та 29 травня відповідно", - наголошується в звіті.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top