Вілкул: У Дніпропетровській обл. в 2011 р. проведено ряд заходів по захисту від затоплення на суму 52 млн грн

Четвер 02 лютого 2012 16:54

У Дніпропетровській області в 2011 р. проведено ряд заходів по захисту від затоплення на суму 52 млн грн. Про це повідомив губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул під час зборів керівного складу цивільного захисту області, передає кореспондент РБК-Україна. 
"Разом з обласним управлінням МНС та обласним управлінням водного господарства проведено ряд заходів, дуже серйозних заходів, на 52 млн грн. Розчищено більше 15 км русел річок, побудовано 8,8 км колекторно-дренажної мережі в Криворізькому, Софіївському, Криничанському, Магдалинівському, Петропавлівському і Верхньодніпровському районах. У Підгородньому Дніпропетровського району побудовано майже 1,5 км системи водовідведення. Від підтоплень захищені близько 470 га територій сіл. Поліпшено умови проживання більше 8 тис мешканців у 17 населених пунктах області", - сказав губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул.
Також він зазначив, що області вдалося уникнути великих лісових пожеж, з території вивезено 951 тонна пестицидів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся