В Дніпропетровській обл. в 2011 р. створено 24 установи сімейної медицини, - Дніпропетровська ОДА

П'ятниця 12 серпня 2011 19:45

В Дніпропетровській області цього року вже створено 24 установи сімейної медицини та капітально відремонтовано 25 установ первинної медичної допомоги.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул під час прес-конференції, яку він провів спільно із першим заступником глави Адміністрації Президента України Іриною Акімовою та Міністром охорони здоров'я України Олександром Аніщенком, передає прес-служба облдержадміністрації
Також вирішено питання підготовки сімейних лікарів за рахунок коштів місцевих бюджетів: у поточному році на ці цілі виділено близько 1 млн грн. В даний час за фахом "сімейна медицина" за рахунок місцевих та державного бюджету в області навчається 98 лікарів.
Наступним етапами в організації первинної медичної допомоги в області стане створення 54 центрів первинної допомоги та підготовка достатньої кількості лікарів і медсестер сімейної медицини.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся