ru ua

В Дебальцевому діє диверсійна група бойовиків, - нардеп

В Дебальцевому діє диверсійна група бойовиків, - нардеп

У Дебальцевому Донецької області діє диверсійна група бойовиків. Про це у своєму Facebook повідомив народний депутат, командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко.

"У Дебальцевому працює диверсійна група противника, основна мета - знищення нашої бронетехніки і солдатів. По місту постійно працюють Гради та блукаючі міномети. Перебувати на відкритому місці більше 10 хв недоцільно, оскільки йдуть постійні обстріли", - написав Семенченко.

Крім того, за його словами, активізувалися спроби бойовиків зрізати Дебальцевський виступ з боку території, контрольованої ЛНР.

"Ситуація напружена, але перебувати під повним контролем. Сил і засобів для нанесення удару по противнику достатньо. Бойовий дух - високий", - додав Семенченко.

Нагадаємо, раніше він заявив, що сусідній Вуглегірськ знаходиться під контролем терористів. Інформація про взяття Вуглегірська з'явилася вранці в російських ЗМІ, також повідомлялося про оточенні сил АТО на Дебальцевському плацдармі. Однак за повідомленням штабу АТО, бої в Вуглегірську тривають.