У Чехії планують звільнити 6 тис. держслужбовців у рамках урядової програми скорочення бюджетних витрат

Влада Чехії планує звільнити близько 6 тис. держслужбовців у рамках урядової програми скорочення бюджетних витрат. Масові звільнення очікують країну до кінця 2010 р., передає РБК з посиланням на радіостанцію Radio Praha. Скорочення держслужбовців торкнуться осіб, задіяних в апараті управління різних держструктур, поліції та протипожежної служби.
Повідомляється, що найбільш сильно масові звільнення торкнуться чеського МВС, Міністерства праці та соціальних справ і Міністерства фінансів. Усім цим відомствам належить скоротити свій штат приблизно на 20%. Крім того відомо, що Міноборони Чехії звільнить 700 цивільних працівників, Міністерство закордонних справ позбудеться приблизно від 325 своїх службовців, а Міністерство транспорту планує звільнення близько 88 чиновників з свого апарату.
Чехія стала черговою країною в списку держав Євросоюзу, які змушені піти на різке скорочення бюджетних витрат, після Греції, Італії, Іспанії, Португалії, Румунії, Болгарії та інших.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся