До бюджету Криму за 9 місяців 2011 р. надійшло 36,5 млн грн плати за ліцензії

До бюджету Криму за 9 місяців поточного року надійшло близько 26 млн грн плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами і більше 10,5 млн грн плати за ліцензії на право оптової торгівлі. Про це повідомляє прес-служба ДПС в АРК.
За даними відомства, з початку року співробітники Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів провели 371 ​​перевірок суб'єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. За виявленими порушеннями застосовано фінансові санкції на суму 2 млн грн.
У вересні за придбанням марок акцизного збору звернулося 14 підприємств - виробників алкогольної продукції і один імпортер алкогольних напоїв. Розглянуто 35 заявок - розрахунків на придбання марок акцизного збору, згідно з якими реалізовано акцизних марок на суму акцизного податку понад 91 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся