До бюджету Криму за 7 міс. 2011 р. надійшло 87,9 млн грн податкового боргу

П'ятниця 12 серпня 2011 21:31

У Криму за 7 місяців 2011 р. в рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 87,9 млн  грн, в т.ч. до державного бюджету - 47,2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Державної податкової адміністрації в Криму. 

Дані надходження забезпечено за рахунок погашення боргу підприємствами-банкрутами - 10,7 млн ​​грн, звернення стягнення на активи боржників у судовому порядку - 7,6 млн грн.
З метою скорочення боргу державних та комунальних підприємств, з ініціативи податкових органів Криму розірвано 12 трудових договорів з керівниками підприємств, які не беруть належних заходів по погашенню податкового боргу.
Як відзначили в прес-службі, податковою службою Криму проводиться робота разом з органами місцевого самоврядування щодо заслуховування керівників підприємств - боржників.
У Криму За 7 місяців 2011 р. проведено 197 засідань робочих груп при районних державних адміністраціях, заслухані керівники 424 підприємств - боржників, в результаті проведеної роботи до бюджету надійшло 9,6 млн грн податкового боргу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся