У Брюсселі сьогодні планується підписання угоди про приєднання України до "Енергетичної спільноти"

У Брюсселі сьогодні планується підписання угоди про приєднання України до "Енергетичної спільноти", повідомляє Deutsche Welle. Україну представлятиме міністр палива та енергетики Юрій Бойко.

Про приєднання України до Енергетичного співтовариства заявили президент України Янукович та голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу 13 вересня у Брюсселі. Президент Київського міжнародного енергоклубу Олександр Тодійчук назвав цю організацію "енергетичним СОТ". Він спрогнозував, що Україна, як член Енергетичного співтовариства, має стати більш привабливою для західних інвесторів енергоринку, так само, як "і сама отримає право бути більш активною" на європейських ринках  "Нам буде легше вести переговори з російською стороною, яка тримається осторонь. І так само, як ми сьогодні прагнемо вести свою політику, як члени СОТ, дещо іншу, ніж провадить Росія. Так само і в європейській енергетичній спільності Україна буде більш організованою і більн прогнозованою і для західних, і для східних партнерів",  - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся