В Бразилії існують значні перспективи започаткування спільних українсько-бразильських проектів, - Янукович

Понеділок 24 жовтня 2011 18:07

В Бразилії існують значні перспективи започаткування спільних українсько-бразильських проектів. Про це під час свого візиту до Бразилії заявив Президент України Віктор Янукович, передає його прес-служба.

"Між нашими країнами існують значні перспективи започаткування в Бразилії спільних проектів на основі українських технологій і бразильських інвестицій. На користь цього говорить вже існуючий позитивний досвід співробітництва", - сказав Янукович.

Він додав: "Йдеться, передусім, про стратегічний для двосторонніх відносин у космічній сфері проект "Циклон-4 - Алкантара", який перейшов у фазу практичної реалізації. Як не згадати також про підготовку до проведення в Україні грандіозної спортивної події - фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Відтак, в Україні реалізуються масштабні, привабливі для інвесторів інфраструктурні проекти. Маю на увазі будівництво готелів, доріг, спортивних об'єктів тощо".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся