У Бразилії працівники нафтової галузі оголосили безстроковий страйк

Працівники нафтового сектору Бразилії оголосили безстроковий страйк. Вони вимагають скасування аукціону на право розробки нафтового шельфового родовища Libra, передає телеканал "Росія 24".

На його експлуатацію оголошений аукціон, в якому беруть участь декілька великих міжнародних концернів. Незважаючи на те, що уряд за законом може зберегти це родовище в руках держави, президент країни воліє віддати його міжнародним компаніям, заявляють лідери профспілок.

За оцінками експертів, запаси родовища настільки високі, що протягом півроку можуть забезпечувати весь світовий попит на нафту.

Страйк носить масштабний загальнодержавний характер, в ній приймають участь 90% працівників найбільшої нафтової компанії Petrobras. Відповідно майже весь сектор нафтової промисловості паралізований.

Аукціон намічений на 21 жовтня. За останньою інформацією, влада погодилися на переговори, але детальної інформації поки немає.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся