ua en ru

У Бразилії у зв'язку з повенями евакуйовано близько 74 тис. сімей

09:06 07.05.2012 Пн
1 мин

У Бразилії у зв'язку з повенями евакуйовано близько 74 тис. сімей, передає Associated Press з посиланням на місцеві ЗМІ. Велика частина евакуйованих сімей проживали в штаті Амазонас, де проливні дощі не припиняються з березня 2012 р., що призвело до розливу річки Амазонки і її приток. Повідомляється, що частина населених пунктів повністю пішла під воду, у багатьох селищах повністю втрачений урожай. У зв'язку з погіршенням санітарних умов зростає кількість захворювань.

В даний час влада повідомила про виділення постраждалим фінансової допомоги в розмірі близько 200 дол. на сім'ю. Також поширюються предмети першої необхідності і проводяться профілактичні роботи.

Нагадаємо, 5 січня у Бразилії кілька тисяч осіб були евакуйовані після того, як річка в штаті Ріо-де-Жанейро вийшла з берегів.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: