У найближчі два роки зростання економіки країн єврозони не перевищить 2%, - ОЕСР

Країни єврозони оговталися від фінансової кризи, однак зростання економіки в ЄС буде незначним, йдеться в доповіді Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), передає BBC. ОЕСР прогнозує, що зростання економіки єврозони в найближчі два роки складе від 1,5% до 2%.

Країни єврозони повинні обмежити державні витрати, хоча це і може сповільнити економічне зростання в найближчій перспективі, йдеться в доповіді міжнародної організації.

ОЕСР відзначає, що як тільки виросте ризик високої інфляції, Європейський центробанк (ЄЦБ) повинен припинити стимулювання економік.

В даний час ставка ЄЦБ становить 1%. При цьому банк добивається, щоб інфляція в єврозоні не перевищувала 2%. Щоб виправити ситуацію в економіці, організація пропонує країнам єврозони поліпшити фіскальну дисципліну, покращити регулювання фінансових ринків, а також провести реформи, спрямовані на прискорення економічного зростання і розвитку конкурентоспроможності.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся