В американському штаті Массачусетс пройшли два торнадо, що є дуже рідкісним явищем для цих територій. В результаті стихійного лиха загинули чотири людини. Влада ввела в штаті тимчасовий надзвичайний стан. Про це повідомляє AFP з посиланням на місцевих чиновників.
Губернатор Деваль Патрік оголосив надзвичайний стан "у відповідь на прояв активності торнадо і суворі погодні умови", - говориться в його заяві бюро.
Торнадо і сильний вітер пошкодили майно громадян і спричинили аварії на лініях електропередач.
"Серйозність і масштаби торнадо, які ми побачили сьогодні, є безпрецедентними в Массачусетсі", - повідомив агентству представник місцевого агентства з надзвичайних ситуацій Скотт Маклеод.
До рятувальних робіт були залучені представники національної гвардії і тисячі військовослужбовців.
Влада штату побоюється, що найближчим часом торнадо може повторитися.
У квітні 2011 р. торнадо і урагани пройшли через кілька штатів США на півдні і південному сході країни (Алабама, Міссісіпі, Джорджія, Вірджинія, Арканзас і Теннесі). Найбільший збиток був завданий Алабамі, де загинули не менше 266 чоловік. Не менше 1 тис. 700 людей постраждали.