Біля берегів Албанії затонув танкер з двома громадянами України на борту, - МЗС
15:39 16.01.2012 Пн
1 мин
У територіальних водах Республіки Албанія 15 січня затонув танкер Edirne, серед членів екіпажу якого перебували двоє громадян України. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ (МЗС) України Олександр Дікусаров, передає прес-служба МЗС.
За повідомленням посольства України в Грецькій Республіці, українські громадяни врятовані, їх було госпіталізовано, загроз їхньому життю та здоров'ю немає.
Зазначена справа перебуває на особливому контролі у посольстві України в Греції та в департаменті консульської служби МЗС України.
Нагадаємо, в ніч на 14 січня 2012 р. біля західного узбережжя Італії зазнав аварії круїзний лайнер Costa Concorda. Серед пасажирів лайнера було 30 громадян України, але вони дісталися до берега.