В аеропорту "Бориспіль" конфіскований літак DC-9-51 вартістю 11 млн грн, повідомляє прес-служба Держмитслужби України.
Літак належав одному з українських товариств і використовувався на митній території України незаконно, оскільки був переміщений на митну територію України в режимі тимчасового ввезення, а термін тимчасового ввезення закінчився.
Товариство, яке використовувало цей літак, не подало до митниці у встановлений законодавством термін ані документів для продовження терміну тимчасового ввезення, ані вантажну митну декларацію для оформлення літака в режим імпорту (для вільного використання на території України).
За даним фактом складено протокол про порушення митних правил згідно зі ст. 330 та ст. 348 Митного кодексу України. За рішенням суду літак вартістю 11 млн грн конфісковано на користь держави.