RU

В аеропортах Європи скасовано сотні рейсів

У низці країн Європи через сильний снігопад виникли серйозні транспортні проблеми, передає радіо "Маяк".
У деяких районах Німеччини випало до 60 см снігу. В аеропорту Франкфурту скасовано більше 300 рейсів.
Сотні рейсів скасовано і в аеропортах Мюнхена, Амстердама, Едінбургу і Лондона.
Початок зими у Великобританії визнано найхолоднішим з 1993 року. Через 20-градусний мороз закрито сотні шкіл. Ожеледь і снігопад порушили залізничне сполучення і стали причиною аварій на автотрасах.
У Варшаві через сильний снігопад комунальні служби вимушені очищати вулиці від снігу кожні 15 хвилин. Сильні снігопади відзначено також у Франції і у деяких районах Іспанії та Португалії.
Згідно із даними он-лайн табло Київського міжнародного аеропорту "Бориспіль" скасовано по одному рейсу до Лондона і з Лондона.