В 17 областях України сьогодні розпочинається сезон полювання

Субота 13 серпня 2011 10:00

В Україні сьогодні розпочинається сезон полювання на пернату дичину. Однак поки що це стосується не всіх областей. Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 10 серпня 2011 р. № 759-р "Питання відкриття полювання на пернату дичину у 2011 році" мисливський сезон розпочнеться в 17 областях, передає прес-служба Кабміну.

У зв‘язку із зниженням пожежної небезпеки Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій і Чернігівській облдержаміністраціям дане розпорядження вжити заходів щодо відкриття полювання на пернату дичину 13 серпня 2011 року.
В інших регіонах поки що мисливцям доведеться зачекати. У разі зниження рівня пожежної небезпеки Раді міністрів Автономної Республіки Крим, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Харківській, Херсонській обласним та Севастопольській міській держадміністраціям належить вжити заходів щодо відкриття полювання на пернату дичину у 2011 році за погодженням з відповідними територіальними органами Міністерства надзвичайних ситуацій та Державного агентства лісових ресурсів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся