ru ua

"Укрзалізниця" в 2017 році витратить 66 млн гривень на ремонт вокзалів і платформ

"Укрзалізниця" в 2017 році витратить 66 млн гривень на ремонт вокзалів і платформ Фото: УЗ здійснить реконструкцію вокзалів

У 2017 "Укрзалізниця" відремонтує 25 пасажирських платформ та реконструює 4 вокзали

"Укрзалізниця" в 2017 році витратить 66 млн на ремонт вокзалів і платформ. Про це повідомляє сайт "Укрзалізниці".

"У 2017 році ПАТ "Укрзалізниця" витратить на ремонт пасажирських платформ та реконструкцію вокзалів майже 129 млн гривень. Залізничники планують повністю оновити 25 пасажирських платформ та 4 пасажирські вокзали на суму 66,7 млн гривень. Крім того, на поточний і капітальний ремонт пасажирського комплексу буде спрямовано 62 млн гривень. Під час виконання робіт будуть враховуватися потреби осіб з інвалідністю", - відзначають у відомстві.

Повідомляють, що буде реконструйовано вокзальні комплекси на станціях Сянки та Хуст на Львівщині та станціях Бугаз, Одеса-Східна на Одещині. Тут залізничники планують здійснити реконструкцію покрівлі, фасадів та інтер'єрів, поліпшення систем голосового і візуального інформування, створення безбар'єрного середовища для людей з особливими потребами, вжити додаткові заходи із забезпечення безпеки та комфорту пасажирів.

Також, реконструкцію перонів та пасажирських платформ планується виконати на станціях Кремінна, Насвітевич (регіональної філії "Донецька залізниця"); на станціях Мардарівка, Затишшя, Єреміївка, Перехрестове, Веселий Кут, Одеса-Застава-2 (регіональної філії "Одеська залізниця"); на станції Гребінка та зупинних пунктах Коротич, Вербівка (регіональної філії "Південна залізниця") и на других станциях.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" планує запустити нові рейси до Польщі. Потяг маршрутом Ковель-Хелм мають запустити 1 липня.