Турецькі військові, приймавші участь у перевороті, намагалися зірвати операцію в Сирії, - Washington Post

НовиниНадзвичайні події    26.08.2016 - 15:31
Фото: спроба військового перевороту в Туреччині
Фото: спроба військового перевороту в Туреччині

У підсумку військові, які виступали проти операції в Сирії, взяли участь у спробі перевороту в Туреччині

Військові, які брали участь у спробі військового перевороту в Туреччині, намагалися зірвати операцію країни в Сирії проти терористичного угрупування "Ісламська держава". Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на анонімного високопоставленого турецького чиновника.

Наголошується, що Туреччина планувала операцію в Сирії ще в червні 2015 року, проте ряд високопоставлених чиновників Міноборони Туреччини намагалися перешкодити її проведенню.


"Деякі командири в турецькій армії вперто намагалися зірвати план Туреччини щодо наступу на ІДІЛ. В черговий раз вони придумували відмовки. Зокрема, відсутність військових потужностей, які не давали втілити план уряду", - розповіло джерело.

Повідомляється, що в результаті більшість військових, які виступали проти операції в Сирії, взяли участь у військовому перевороті в Туреччині.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки підтримали дії Туреччини в Сирії, в тому числі Анкара і Вашингтон домовилися не допускати просування курдів на захід від Євфрату.

Зустріч глав Генштабів Туреччини і РФ відклали після початку операції в Сирії Війна в Сирії: повстанці заявили про захоплення міста Джараблус
Читайте в розділі

У Львові з психлікарні втекла росіянка, яка утримувалась там за рішенням суду

Синоптики попереджають про туман у Києві 19 січня

В Одеській області офіцер побив до смерті підлеглого

On Top