ru ua

Встановлено особу загиблого на вул. Грушевського, - джерело

Встановлено особу загиблого сьогодні, в ніч на 22 січня, на вулиці Грушевського в Києві.

Встановлено особу загиблого сьогодні, в ніч на 22 січня, на вулиці Грушевського в Києві. Про це РБК-Україна повідомило джерело.

Звернемо увагу, як повідомив РБК-Україна один з активістів, колишній військовий, який оглядав тіло, у вбитого - чотири вогнепальних поранення. Імовірно, постріли були зроблені з снайперської гвинтівки, калібр куль - 7,625 мм.

За його даними, загиблий - активіст Євромайдану Сергій Нигоян.

Нагадаємо, сьогодні в Києві під час протистоянь на вул. Грушевського отримав 4 кульових поранення один з протестувальників, він помер. Його місцезнаходження було зафіксовано в медпункті на вулиці Грушевського. Туди пропустили слідчу групу.

Інформацію про загиблого підтвердило спільнота "Євромайдан-SOS" на своїй сторінці в Facebook.

Встановлено особу загиблого на вул. Грушевського, - джерело

Встановлено особу загиблого на вул. Грушевського, - джерело

Фото: Вконтакте

Відзначимо, що з 19 січня 2014 р. на вулиці Грушевського у Києві біля стадіону "Динамо" йде на силове протистояння між радикально налаштованими активістами Евромайдана і правоохоронцями. Активісти кидають через барикаду в міліцію каміння і запальні суміші. Міліція відстрілюється з травматичної зброї і кидає світлошумові гранати. І з однієї, і з іншої сторони більше сотні поранених. Імпульсом для конфлікту стало прийняття Радою 16 січня законів, що посилюють відповідальність громадян за порушення при участі в мітингах.