Рівень ВВП в 2012 р. за попередніми прогнозами складе 1,5 трлн грн, - Янукович

НовиниПолітика    01.11.2011 - 11:45

Рівень внутрішнього валового продукту за попередніми прогнозами складе 1,5 трлн грн. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, передає кореспондент РБК-України.
"Ми почали ВВП 1,5 роки тому на рівні 1 трлн грн., А зараз ми, вже в 2012 г.планіруем 1,5 трлн грн ВВП. Але ситуація залишається дуже і дуже не простий", - заявив Янукович.
За його словами Україна та її керівництво будь-якої хвилини готова "оперативно відреагувати на економічні зміни в світі", - сказав глава держави.
Янукович підкреслив, що Україна є невід'ємною складовою тих процесів, які відбуваються в світі і тому українське керівництво постійно працює над тим, щоб співпрацюючи з бізнесом, наукою і банківською сферою, мати інструменти і правильні реакції на економічну ситуацію в світі "Ризики не зменшуються, вони швидше за все посилюються від збереження наших ще старих і не вирішених проблем, це низькою енергоефективності, не розвиненого внутрішнього ринку та переважання в експорті сировини і напівфабрикатів, значного тіньового сектора економіки ", - сказав Президент.
Він зазначив, що у сфері державного управління, головним викликом є ​​питання подолання корупції та приведення правоохоронних органів у відповідність з міжнародними стандартами. За словами Януковича через наявність таких проблем йому довелося відповідним указом прискорити розробку антикорупційні стратегії на 2011 - 2015 рр. і концепцію державної політики в сфері боротьби з організованою злочинністю.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top