Рівень безробіття у Великобританії в жовтні 2010 р. не змінився і склав 4,5%
15:30 17.11.2010 Ср
1 мин
Рівень безробіття у Великобританії в жовтні 2010 р. не змінився порівняно з переглянутим показником попереднього місяця і склав 4,5%. Такі дані наводяться в опублікованому сьогодні повідомленні Національного бюро статистики країни, передає РБК. Аналітики також прогнозували, що цей показник складе 4,5%.
Кількість звернень за допомогою з безробіття у Великобританії в жовтні ц.р. знизилася порівняно з вереснем на 3,7 тис.
У вересні ц.р. рівень безробіття у Великобританії, за уточненими даними, склав 4,5%, що співпало з раніше опублікованими даними.
Крім того, за переглянутими даними, у вересні ц.р. зростання кількості нових звернень за допомогою з безробіття склало 1,3 тис., а не 5,3 тис., як повідомлялося раніше.