Рівень безробіття в Греції в липні 2012 р. склав рекордні 25,1%

Рівень безробіття в Греції в липні 2012 р. побив новий рекорд, склавши 25,1%. Про це свідчать дані грецького статистичного агентства ELSTAT. Таким чином, показник зростав протягом останніх 35 місяців. Порівняно з переглянутим показником попереднього місяця на рівні 24,8% рівень безробіття виріс на 0,3 процентного пункту.

Важка ситуація на ринку праці збільшилася на тлі заходів жорсткої економії, що вживаються урядом країни. Програма по скороченню дефіциту бюджету, що проводиться грецькою владою під тиском міжнародних кредиторів і покликана уберегти країну від стихійного дефолту, забезпечивши фінансування з боку "трійки" (Європейська комісія, Європейський центральний банк, Міжнародний валютний фонд), обернулася для грецького ринку праці банкрутствами підприємств і масштабними скороченнями.

Рівень безробіття в Греції більш ніж у два рази перевищує середній рівень безробіття в країнах єврозони (11,4% станом на липень 2012 р.). Цей показник продовжує невпинно зростати.

Нагадаємо, в лютому 2012 р. рівень безробіття в Греції становив 21,7%, в січні ц.р. - 21,3%.

Читайте також: Грецький бюджет-2013 припускає шостий рік рецесії

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся