Ураган "Айрін", який повинен обрушитися на східне узбережжя США, послабшав до першої категорії

НовиниНадзвичайні події    27.08.2011 - 12:03

Ураган "Айрін", який повинен обрушитися на східне узбережжя США, послабшав до першої категорії, передає радіо "Ехо Москви" з посиланням на Національний центр по спостереженню над ураганами. Втім, кажуть метеорологи, він все ще становить небезпеку. Влада Сполучених штатів готується до удару стихії. За їхніми оцінками, від урагану можуть постраждати більше 55 млн жителів країни. Надзвичайний стан вже ввели в 9 штатах. Крім того мобілізована національна гвардія, готується евакуація людей з прибережних районів.

Раніше Президент США Барак Обама звернувся до нації у зв'язку з ураганом, що насувався.

"Усі свідчення вказують на те, що цей ураган увійде в історію", - підкреслив господар Білого дому. У зв'язку з цим він настійно закликав співвітчизників, що перебувають у потенційній зоні стихійного лиха, суворо дотримуватися розпорядженням рятувальних служб та місцевої влади, не затягувати з підготовкою до виникнення надзвичайних ситуацій і у жодному випадку не ігнорувати накази про примусову евакуацію у разі їх надходження.
Обама запевнив, що влада США добре підготувалася до майбутнього розгулу стихії. За його словами, декілька годин раніше він провів селекторну нараду з керівниками зацікавлених міністерств і відомств з метою упевнитися в тому, що "ми задіємо всі федеральні ресурси і належним чином розміщуємо їх, щоб впоратися не тільки зі штормом, але і його наслідками".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top