Спрощення дозвільних процедур для бізнесу повинне супроводжуватися посиленням його відповідальності, - Держкомпідприємництва.

Спрощення дозвільних процедур для бізнесу повинне супроводжуватися посиленням його відповідальності. Про це заявив сьогодні голова Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємницької діяльності Костянтин Ващенко, виступаючи на третьому форумі "Влада і бізнес-партнери", передає кореспондент РБК-Україна. "Ми повинні знайти баланс інтересів і держави, і бізнесу в цьому питанні. Спрощення дозвільних процедур не означає, як це думають деякі, вседозволеність", - підкреслив він. Як одне з найбільш проблемних питань, з яким бізнес стикається в даний час, К.Ващенко назвав землевідведення. "Можу привести приклад, з яким зіткнулося наше відомство. Ми вирішили оформити на Держкомпідприємництва ділянку, на якій знаходиться наша будівля. Це зайняло 11 місяців, при тому, що ми є державним органом влади, а не бізнесменами", - відзначив він.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся