ru ua

УНЛ просить українців повідомляти їй про шахраїв, які прикриваються її іменем

Українська національна лотерея (УНЛ) посилює роботу з виявлення шахраїв, що використовують бренд УНЛ для прикриття своєї незаконної діяльності. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті компанії.

Так, на сайті компанії розміщено кілька номерів телефонів з закликом до учасників лотереї та просто небайдужим громадянам повідомляти про установи, що проводять під вивіскою УНЛ азартні ігри. Телефон центрального офісу 044 220-49-49, телефони технічної служби підтримки лотерей: 068 593-81-23, 095 324-07-30.

Тут же УНЛ нагадує, що основним і єдиним видом діяльності УНЛ є виключно випуск і проведення лотерей.

"Даний вид діяльності не має нічого спільного з гральним бізнесом, який, як відомо, заборонений в Україні відповідно до Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні", - йдеться у зверненні дирекції УНЛ. - Ключова відмінність між лотереями і азартними іграми полягає в тому, що проведення лотерей є безумовно законним видом діяльності".

Як роз'яснив директор УНЛ Андрій Бочковський, "на відміну від азартних ігор, електронна миттєва лотерея проводиться виключно з використанням електронних квитків, а інформація про виграші в них закладається на стадії їх виготовлення, тобто до розповсюдження серед гравців лотереї".

"Саме тому, при уважному погляді, будь-яке подібність лотереї з азартними іграми відсутня", - говорить Бочковський і тут же нагадує: "Українська національна лотерея працює на підставі ліцензії Міністерства фінансів України, суворо дотримуючись ліцензійних умов, а також керується офіційно опублікованими правилами проведення лотерей і робить відрахування в Державний бюджет України".