UMH не впливає на редакційну політику Forbes-Україна, - головний редактор журналу

"ВЕТЕК-медіа" не впливає на редакційну політику журналу Forbes-Україна. Про це заявив головний редактор Forbes-Україна Михайло Котов, передає прес-служба UMH group (видає Forbes-Україна).

"Ситуація, що склалася, - звичайна управлінська історія всередині редакційного колективу, що абсолютно не має відношення до впливу на інформаційну політику або керівництва медіахолдингу. Конфлікт всередині колективу був закладений колишніми керівниками редакції і рано чи пізно призвів би до чогось подібного. В українському Forbes достатньо професійних журналістів і редакторів. Це великий колектив і ми відповідальні за кожного, рішення окремих журналістів - це їхнє особисте рішення", - зазначив головний редактор Forbes-Україна Михайло Котов.

З ним погодився і генеральний директор "ВЕТЕК-медіа" Юрій Ровенський.

"Вважаю, що заяви даної групи журналістів - логічне завершення провокаційної поведінки колишніх і нинішніх журналістів і редакторів, націленої на отримання особистих PR-дивідендів", - зазначив Ровенський.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про масове звільнення журналістів Forbes-Україна через "спроби змінити редакційну політику".

Компанія "ВЕТЕК-Медіа" управляє медіаактивами ГК "ВЕТЕК".

Східно-Європейська паливно-енергетична компанія (ВЕТЕК), створена в 2013 р. і консолідує активи, які здійснюють реалізацію скрапленого газу, нафтопродуктів, природного газу і займається виробничою, торговельною та інвестиційною діяльністю на території України, Росії, Білорусі, Казахстану, а також країн Центральної Європи. Офіційно ВЕТЕК належить 27-річному бізнесмену Сергію Курченку.

UMH group, заснована Борисом Ложкіним в 1994 р., є однією з лідируючих медіагруп Східної Європи і керує портфелем із понад 50-ти брендів в інтернеті, радіо і пресі на ринках України і Росії. На початку листопада 2013 р. власник групи компаній ВЕТЕК Сергій Курченко і президент UMH group Борис Ложкін оголосили про дострокове закриття угоди з купівлі компаніями Сергія Курченка 99.9% акцій UMH group.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся