Помер директор Інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова

Помер директор Інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова
Фото: Геннадій Книшов

Помер відомий український кардіохірург

Вчора, 1 листопада, помер директор Інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова, академік Геннадій Васильович Книшов. Про це повідомляє прес-служба Інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова.

"1 листопада Інститут та вся медична галузь країни зазнали невиправної втрати - на 82-му році пішов з життя Директор Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова академік Книшов Геннадій Васильович. Залишаючись завжди Людиною з великої букви, слідуючи своїм життєвим цінностям та завдяки кипучій енергії йому вдалося побудувати одну з самих розвинених галузей сучасної медицини в Україні - кардіохірургію", - йдеться у повідомленні.

Геннадій Васильович Книшов є автором (співавтором) 400 наукових праць, зокрема співавтор підручника "Шпитальна хірургія", 6 монографій, 12 винаходів. Підготував 21 кандидата і 10 докторів наук. Виконав понад 5000 операцій на серці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 22 жовтня помер екс-віце-губернатор Одеської області Ткачук.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся