"Укрзалізниця" представила Мінінфраструктури план реформування

НовиниІнфраструктура    26.07.2016 - 12:01
Фото: "Укрзалізниця" розробила план на найближчі кілька місяців
Фото: "Укрзалізниця" розробила план на найближчі кілька місяців

Головною метою "Укрзалізниці" буде боротьба з корупцією

"Укрзалізниця" представила Міністерству інфраструктури детальний план дій по відновленню нормальної діяльності компанії з описом декількох сотень різних заходів. Про це на своїй сторінці в Facebook голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун.

За його словами, головною метою дій керівництва "Укрзалізниці" в найближчі 6 місяців стане боротьба з корупцією, зокрема через впровадження тендерів.


"Істотна зміна підходів - специфікації тендерів, які готуються під реалізацію проектів, повинні давати можливість отримати як можна більше ринкові пропозиції", - зазначив Балчун.

Голова правління "Укрзалізниці" повідомив про внесення змін до пасажирських перевезень, підготовки до модернізації рухомого складу, запуску нових поєднань і поліпшення сервісу для пасажирів.

"Від елементарної чистоти поїздів - до істотного підвищення якості обслуговування туристів", - підкреслив Балчун.

У вантажних перевезеннях діяльність "Укрзалізниці" також спрямована на виключення корупції, насамперед у непрозорому розподілі вагонів.

Глава "Укрзалізниці" заявив про пілотну комп'ютерну систему, яка автоматично буде розподіляти вагони між клієнтами.

Балчун додав, що у планах "Укрзалізниці" - перевірка тарифної політики, активна міжнародна діяльність, створення міжнародної марки UZ "Cargo International".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАБ затримала чиновника "Укрзалізниці" за підозрою в корупції.

On Top