ua en ru

"Укрзалізниця" на період новорічних свят призначила 6 додаткових поїздів на західному напрямку

"Укрзалізниця" на період новорічних свят призначила 6 додаткових поїздів на західному напрямку Фото: "Укрзалізниця"

Кабмін рекомендує зробити 4 вихідних для святкування Різдва

На період зимових свят "Укрзалізниця" збільшила пропозицію місць у найбільш популярних напрямках. Уже найближчим часом буде відкрито попередній продаж квитків на додаткові поїзди до Ужгорода, Львова, Ворохти, Івано-Франківська та Чернівців, йдеться у повідомленні прес-служби "Укрзалізниці".

Так, пасажири, які планують виїхати на відпочинок у період новорічних і різдвяних свят, зможуть скористатися, окрім цілорічних поїздів, додатковими поїздами.

Зокрема, поїзд Київ-Львів, відправленням із Києва та Львова 29, 30, 31 грудня та 3, 6, 9, 10 січня, Київ-Ужгород, відправленням із Києва з 25 грудня по 10 січня щоденно, крім 31 грудня; із Ужгорода з 26 грудня по 11 січня, крім 1 січня, Київ-Ворохта, відправленням із Києва з 28 грудня по 9 січня щоденно, крім 31 грудня, 6 та 7 січня; із Ворохти з 29 грудня по 10 січня, крім 1, 7, 8 січня.

Також пасажирам пропонується поїзд Київ-Ужгород, відправленням із Києва з 27 грудня по 9 січня через день по непарних, крім 31 грудня та 1 січня, із Ужгорода з 28 грудня по 10 січня через день по парних, крім 2 січня.

Окрім того, буде призначено поїзд Чернівці-Київ, відправленням із Чернівців з 27 грудня по 9 січня через день по непарних, крім 31 грудня; з Києва з 2 грудня по 10 січня через день по парних та Київ-Івано-Франківськ, відправленням із Києва з 25 грудня по 10 січня щоденно, крім 31 грудня та 1 січня; з 26 грудня по 11 січня, крім 1,2 січня.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України рекомендує зробити по 4 вихідних для святкування Різдва, Міжнародного жіночого дня та Дня Конституції.