"Укрзалізниця" має намір випустити облігації на 2 млрд гривень в 2017

"Укрзалізниця" має намір випустити облігації на 2 млрд гривень в 2017
Фото: "Укрзалізниця" випустить облігації (facebook.com/JSCUkrzaliznytsia)

За рік перевізник значно поліпшив фінансові результати

ПАТ "Укрзалізниця" має намір здійснити в 2017 році випуск корпоративних облігацій загальним обсягом 2 млрд гривень. Про це повідомляє прес-служба перевізника.

Як повідомляється, метою емісії цінних паперів є фінансове оздоровлення "Укрзалізниці".

"Випуск облігацій стане важливим кроком для фінансового оздоровлення залізничної галузі, оскільки сприятиме підвищенню ліквідності суспільства, поліпшення структури кредитного портфеля і, як наслідок, мінімізації фінансових ризиків за рахунок уникнення додаткових втрат у разі курсових коливань", - прокоментував ініціативу голова правління ПАТ Войцех Балчун

Супроводжувати випуск і забезпечувати розміщення емісії після її затвердження наглядовою радою буде компанія Concorde Capital, яка вибрана андеррайтером випуску за результатами моніторингу послуг професійних учасників ринку за критеріями вартості послуг і досвіду надання послуг андеррайтингу.

За результатами 2016 суспільство поліпшило фінансовий результат на 9,5 млрд гривень, або в 2,3 рази.Рівень доходів ПАТ "Укрзалізниця" збільшився на 6,4 млрд гривень порівняно з 2015 роком, суспільство демонструвало стабільне зростання показника EBITDA і посилення фінансової стійкості.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" отримала 100 млн гривень прибутку за 5 місяців 2017.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся