"Укрзалізниця" до кінця року модернізує більше 100 пасажирських вагонів

НовиниІнфраструктура    31.10.2016 - 20:50
Фото: "Укрзалізниця" в 2017 збільшить кількість модернізованих пасажирських вагонів у 2 рази
Фото: "Укрзалізниця" в 2017 збільшить кількість модернізованих пасажирських вагонів у 2 рази

Крім того, "Укрзалізниця" побудує 370 нових вантажних вагонів

ПАТ "Укрзалізниця" до кінця 2016 року збільшить кількість модернізованих пасажирських вагонів у 2 рази, а також побудує 370 нових вантажних вагонів. Про це журналістам повідомив член правління "Укрзалізниці" Іринеуш Василевський, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми в цьому році зобов'язані підготувати інвестиційний план і подати його пану міністру. Але вже сьогодні можна сказати, що в нашому плані буде більше 6 тис. нових вагонів (ремонт вантажних вагонів, - ред.). Ми вже почали виробництво вагонів на власних потужностях. Плануємо до кінця року побудувати 370 таких (вантажних, - ред.) вагонів", - сказав він.

Василевський також повідомив, що "Укрзалізниця" до кінця року завершить модернізацію 100 пасажирських вагонів, а в наступному ця кількість буде збільшено в 2 рази.

"На сьогодні ми модернізуємо більше 100 пасажирських вагонів, це спальні вагони. У наступному році в плані у нас 200 вагонів такого плану", - зазначив він.

"Також ремонти локомотивів будуть збільшені на 50%. Ремонтні роботи, також, як і будівництво, ми будемо реалізовувати в Україні", - додав член правління "Укрзалізниці".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Укрзализныця" проведе тендер на реалізацію 130 тис. тонн металобрухту на початку 2017 року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top