"Укрзалізниця" використає іноземні практики для боротьби з корупцією, - Балчун

НовиниЕкономіка    30.06.2017 - 13:19
Фото: Войцех Балчун (kmu.gov.ua)
Фото: Войцех Балчун (kmu.gov.ua)

В УЗ залучать іноземний досвід для боротьби з корупцією в компанії

ПАТ "Укрзалізниця" для боротьби з корупцією та іншими злочинами буде застосовувати провідний іноземний досвід - форензік. Про це заявив голова правління УЗ Войцех Балчун, передає прес-служба компанії.

За словами Балчуна, тендер на проведення таких робіт у галузі залізничного транспорту буде оголошено найближчим часом. До участі в тендері будуть запрошені всесвітньо відомі фірми, які є лідерами в цьому сегменті. В першу чергу аудиторської компанії "великої четвірки".

Пояснюється, що форензик - це комплекс заходів спеціалізованої компанії з розслідування вже вчинених корупційних та інших злочинів, а також запобігання фактів шахрайських дій з боку менеджерів компанії, їх найближчого оточення.

"Це не одноразова акція, а системна робота, спрямована проти хабарництва, корупції, фінансових махінацій. Загалом практика форензик триває 1,5-3 роки, залежно від складності та глибини ураження корупцією компанії. Результатом форензік має стати виявлення та звільнення учасників незаконних оборудок всередині Укрзалізниці та передача матеріалів у правоохоронні і судові органи. Наша мета - побудова внутрішньої системи протидії корупції та хабарництву", - повідомив Балчун.

Нагадаємо, раніше Балчун заявив, що "Укрзалізниця" уклала контракт на придбання до кінця 2017 року 11 пасажирських трансформуються вагонів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top