ru ua

В "Укрзалізниці" очікують 1,2 млрд гривень прибутку до кінця року

В "Укрзалізниці" очікують 1,2 млрд гривень прибутку до кінця року Фото: в "Укрзалізниці" очікують 1,2 млрд гривень прибутку до кінця року

За словами Балчуна, це найкращий результат за кілька років

У публічному акціонерному товаристві "Укрзалізниця" очікують 1,2 млрд гривень чистого прибутку до кінця 2017 року. Про це повідомляється в оприлюдненому проекті консолідованого фінансового плану ПАТ "Укрзалізниця" на 2017 рік.

За словами голови правління "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна, 12 млрд гривень прибутку стануть кращим результатом товариства за останні кілька років. Так, у 2015 році збитки склали 16,8 млрд гривень, а в 2016 році - 7,3 млрд гривень.

Повідомляється, що проектом консолідованого фінансового плану передбачені доходи в сумі 82,9 млрд гривень, у тому числі від перевезень - 79,6 млрд гривень. Витрати заплановані на рівні 81,7 млрд гривень, з яких витрати від перевезень - 65,9 млрд гривень.

Нагадаємо, раніше Балчун заявив, що з 1 серпня планується запуск першого рейсу поїзда "Львів-Краків". Про це повідомили в прес-службі компанії.

"Працюємо над впровадженням залізничного сполучення з Краковом. Можливо, приймемо пропозицію польських колег і реалізуємо проект за допомогою системи розсувних візків SUW-2000. Зараз вивчаємо варіанти", - заявив Балчун.