"Укртранснафта" готова відновити транзит нафти до Євросоюзу

"Укртранснафта" готова відновити транзит нафти до Євросоюзу
Ілюстративне фото (tsargrad.tv)

Сьогодні з ЛВДС "Мозир" почала надходити нафта з якісними показниками

Оператор системи магістральних нафтопроводів України "Укртранснафта" готова відновити транзит нафти до Європейського союзу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Повідомляється, що 6 травня по лінії диспетчерської служби АТ "Укртранснафта" направлена телеграма про готовність відновити транзит нафти нафтопроводом "Дружба".

В 14:17 (за київським часом) з лінійно-виробничої диспетчерської станції (ЛВДС) "Мозир" почала надходити нафта з якісними показниками, що відповідають нормі, в систему нафтопроводів "Дружба" в напрямку України для подальшого її транспортування в країни ЄС.

Нагадаємо, 4 травня нафта з РФ надійшла на станцію "Мозир" у Білорусі. Концерн "Белнефтехим" повідомляв про надходження чистої російської нафти на лінійно-виробничу диспетчерську станцію "Мозир" ВАТ "Гомельтранснафта Дружба".

30 квітня Білорусь повністю зупинила прийом нафти з Росії по трубопроводу "Дружба" - поки нафтовики не викачають всю забруднену нафту.За оцінками білоруських нафтовиків, до 10-11 травня трубопровід "Дружба" повинен вийти на 60-65 відсотків номінальної середньорічного завантаження.

Також гендиректор "Укртранснафти" Микола Гавриленко заявляв, що відновити прокачування російської нафти по трубопроводу "Дружба" можна буде до кінця першої декади травня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся