Нафта з РФ надійшла на станцію "Мозир" в Білорусі

Нафта з РФ надійшла на станцію "Мозир" в Білорусі
Ілюстративне фото (tsargrad.tv)

Персоналом акредитованої лабораторії виконано відбір проб нафти, яка надійшла

Концерн "Белнефтехим" повідомляє про надходження чистої російської нафти на лінійно-виробничу диспетчерську станцію (ЛВДС) "Мозир" ВАТ "Гомельтранснафта Дружба". Про це повідомляють росЗМІ.

Як повідомляється, персоналом акредитованої лабораторії виконано відбір проб нафти, яка надійшла, і підтверджено її відповідність стандарту.

ЛВДС "Мозир" є головною станцією нафтопроводу "Гомельтранснафта Дружба" з резервуарним парком 200 тис. куб. м. Нафта зі станції надходить на Мозирського НПЗ. Транзитний потік нафти, досягаючи ЛВДС, розгалужується - в західному напрямку на Польщу і Німеччину, в південному - в Україну, Угорщину, Словаччину, Чехію.

Нагадаємо, 30 квітня Білорусь повністю зупинила прийом нафти з Росії по трубопроводу "Дружба" - поки нафтовики не викачають всю забруднену нафту.За оцінками білоруських нафтовиків, до 10-11 травня трубопровід "Дружба" повинен вийти на 60-65 відсотків номінальної середньорічного завантаження.

Також гендиректор "Укртранснафти" Микола Гавриленко заявляв, що відновити прокачування російської нафти по трубопроводу "Дружба" можна буде до кінця першої декади травня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся