"Укроборонпром" представив новий український безпілотник

Фото: "Укроборонпром" представив новий український безпілотник
Фото: "Укроборонпром" представив новий український безпілотник

На даний момент проводяться випробування безпілотника

Державний концерн "Укроборонпром" представив на міжнародній виставці "Зброя та безпека 2016" новий український безпілотник "ANSER". Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

"Основні відмінні риси даного безпілотного авіаційного комплексу - це можливість перебувати в повітрі від 6 до 12:00, здатність нести на собі корисне навантаження до 5 кг і використання повністю зашифрованих цифрових каналів передачі даних. При цьому вага самого літального апарату - 23 кг", - розповіли в прес-службі.

Наголошується, що старт літального проводиться з катапульти, а посадка - парашутна. Тому для використання даного комплексу не потрібні стаціонарні злітно-посадкові смуги або площадки.

"Укроборонпром" представив новий український безпілотникФото: "Укроборонпром" представив новий український безпілотник

"ANSER" доцільно і ефективно використовувати для моніторингу великих територій, берегових ліній, позицій і переміщення противника в глибокому тилу.

На даний момент проводяться відомчі випробування даного комплексу у різних його модифікаціях.

Нагадаємо, в Міжнародному виставковому центрі в Києві відбулася перша публічна демонстрація безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу "Фантом".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся