"Укрнафта" виплатила 386 млн гривень податків

"Укрнафта" виплатила 386 млн гривень податків
Фото: ПАТ "Укрнафта"

попередні місяці поточного року компанією сплачено 1,88 млрд гривень податків

ПАТ "Укрнафта" виплатило 386 млн грн. податкових платежів в державний бюджет України. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Наголошується, що в попередні місяці поточного року компанією сплачено 1,88 млрд грн. податків.

"Для збільшення грошового потоку, нове керівництво змінило бізнес-модель. Зокрема, ми почали реструктуризацію та реформування наших закупівель та системи роздрібних продажів, а також ініціювали програму по скороченню витрат. Ці заходи допоможуть не тільки виплачувати всі наші поточні податкові зобов'язання в установлені строки, але і внесуть значний внесок у скорочення накопиченої "історичної" заборгованості", - повідомив Марк Роллінс.


У той же час, керівництво компанії віддає пріоритет сплати податкових платежів і погашення заборгованості після виплати заробітної плати 26 тисячам працівникам компанії та інших критично необхідних операційних витрат.

Нагадаємо, 6 червня голова правління ПАТ "Укрнафта" Марк Роллінс призначив віце-президентом з питань переробки та торгівлі Фелікса Луньова.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся