Укрморрічінспекція: Судна заводяться та виводяться з портів України згідно з графіком
Незважаючи на складні льодові умови, всі судна заводяться та виводяться з портів України згідно з графіком. Про це повідомив заступник голови Укрморрічінспекції Микола Севирін, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.
"Ситуація у Миколаївському, Херсонському та Одеському регіонах стабільна. Судна заводяться та виводяться з портів регулярно у відповідності до добових планів-графіків", - наголосив Севирін.
Крім того, як повідомив заступник голови Укрморрічінспекції, протягом доби до Миколаївського порту заведено чотири судна, ще сім суден виведено з порту. Нині здійснюється проведення каравану у складі чотирьох суден до Херсонського порту.
Судноплавство ж в українській частині річки Дунай у зв'язку з складними льодовими умовами обмежено.
Як повідомили в Міністерстві інфраструктури, ситуація з забезпечення руху суден водними шляхами України знаходиться під постійним контролем Міністерства інфраструктури України та Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті.
Нагадаємо, раніше в Укрморрічінспекції повідомили, що державний нагляд та контроль за безпекою судноплавства в Україні буде посилено.