ru ua

"Укргазвидобування" отримало 9 нових спецдозволів на користування надрами

"Укргазвидобування" отримало 9 нових спецдозволів на користування надрами Фото: ПАТ "Укргазвидобування" розширює свою діяльність ("Дзеркало тижня. Україна")

На цих площах у трьох областях України планується геологічне вивчення з подальшою дослідно-промисловою розробкою

ПАТ "Укргазвидобування" отримало 9 нових спецдозволів на користування надрами. Таке рішення було прийнято в середу 17 серпня під час другого чергового засідання нового складу Комісії з питань надрокористування, повідомили у прес-службі Державної служби геології та надр України (Держгеонадра).

Як зазначається, на дев'яти нових площах "Укргазвидобування" планує проводити геологічне вивчення з подальшою дослідно-промисловою розробкою (ДПР).


Йдеться про:

  1. Колонтаївську площу (Харківська область,
  2. Мусієнківське родовище (Дніпропетровська область),
  3. Морозівсько-Савинську площу (Харківська область),
  4. Східно-Хрестищенську площу (Харківська область),
  5. Південно-Василенківську площу (Харківська область),
  6. Тимченківсько-Біляївську площу (Харківська область),
  7. Приштокову площу (Харківська область),
  8. Ілемківсько-Лолинську площу (Івано-Франківська область),
  9. Попаснянсько-Самаринську площу (Дніпропетровська область).

Термін користування надрами для геологічного вивчення з подальшою ОПР становить 10 років.

Під час засідання члени оновленої комісії рекомендували надати 9 нових спецдозволів" Укргазвидобуванню "на користування природним газом, нафтою і конденсатом. Вважаємо, що оперативний підхід Держгеонадр до збільшення спецдозволів для" Укргазвидобування "буде сприяти збільшенню видобутку газу в країні, а значить наблизить нашу державу до енергетичної незалежності ", - зазначив глава Держгеонадр Микола Бояркіна.

За словами Бояркіна, всього за останні 15 днів серпня "Укргазвидобування" отримала 16 нових спецдозволів, а в чотири діючих були внесені зміни.

Нагадаємо, 2 серпня "Укргазвидобування" отримала сім нових спецдозволів на користування надрами. Як повідомлялося, "Укргазвидобування" планує збільшити видобуток майже на 40% до 2020 року.