В Україну приїде помічник Керрі з контролю над озброєннями

НовиниПолітика    18.01.2016 - 12:39
Фото: помічник держсекретаря США Френк Роуз
Фото: помічник держсекретаря США Френк Роуз
Держдеп США визнав переговори Нуланд і Суркова конструктивними Голова комітету Бундестагу у справах ЄС відвідає Київ на початку лютого

Помічник держсекретаря відвідає Київ в рамках європейського турне

Помічник державного секретаря США з питань контролю над озброєннями та верифікації Френк Роуз в рамках європейського турне сьогодні, 18 січня, почне свій візит в Україну. Про це повідомляє на сайті  Державного департаменту США.

"18-20 січня помічник держсекретаря Роуз відвідає Київ, щоб провести переговори з представниками Міністерства закордонних справ, Державного космічного агентства, РНБО України з питань безпеки в космосі, а також інших питань, що становлять спільний інтерес", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, очікується, що Роуз візьме участь у церемонії з приводу модернізації лінії зв'язку в Центрі по зниженню ядерних ризиків в Міністерстві оборони України.

В ході європейського турне, яке триватиме до 27 січня, Роуз відвідає Францію, Бельгію, Нідерланди, Німеччину, Італію, Фінляндію, Швецію, Естонію та Литву.

Нагадаємо, спеціальні посланці федерального канцлера Німеччини Крістоф Хойсген і президента Франції Жак Одибер відвідають Україну 18-19 січня.

Читайте в розділі

Генасамблея ООН вимагає припинити бойові дії в Сирії

Підозру Януковичу вручили згідно з КПК, - Луценко

Росія заблокувала більшість документів ОБСЄ по Україні, - МЗС

On Top