Українці замкнули трійку лідерів у гонці патрулів на ЧС для військових

Перемогу здобули біатлоністи Австрії, німці - другі

На чемпіонаті світу серед військовослужбовців, що проходить в австрійському Хохфільцені, українські біатлоністи Артем Тищенко, Руслан Ткаленко, Артем Прима та Сергій Семенов посіли третє місце в гонці патрулів. Про це повідомляє UA:Біатлон.

Перемогу здобула австрійська команда. Домінік Ландентінгер, Сімон Едер, Свен Грьосегер, Бернард Трітшер були найшвидшими, вони фінішували з часом 49:45,0. Другими прийшли німці у складі: Ерік Лессер, Лукас Бьогль, Матіас Дорфер, Юстус Стрелов з відставанням в 01:03,7.

Українці фінішували з відставанням у 01:37,3 від лідерів. Всього у змаганнях брали участь представники 15 країн.

За правилами гонки патрулів уся команда стартує разом і долає дистанцію - у чоловіків це було близько 20 км із трьома вогневими рубежами - а у протокол час фіксується по останньому із команди, хто прийшов на фініш.

Нагадаємо, раніше українська біатлоністка Юлія Джима виграла срібну медаль в спринті на чемпіонаті світу з лижних видів спорту серед військовослужбовців.