ru ua

Для українців сьогодні спливає термін визначення статусу їх перебування на території РФ

Для українців сьогодні спливає термін визначення статусу їх перебування на території РФ Фото: паспорт України і РФ

РФ з 1 грудня буде забороняти українцям в'їзд у країну за порушення термінів перебування

Для українців сьогодні, 30 листопада 2015 року, закінчується термін визначення статусу їх перебування на території Російської Федерації. Так, згідно з новими правилами, з 1 грудня особам які порушили терміни перебування, буде заборонений в'їзд до РФ.

Як наголошується в повідомленні прес-служби Посольства України в Росії, починаючи з 1 листопада 2015 року всі громадяни України, які вже перебувають на території РФ більше 90 днів і не мають оформлених у встановленому порядку дозвільних документів на продовження цього строку, повинні до 30 листопада 2015 року звернутися в підрозділи Федеральної міграційної служби РФ для визначення статусу свого перебування в Російській Федерації та отримати відповідні дозвільні документи (патент, дозвіл на працевлаштування, вид на жительство і т.п.) або покинути територію РФ.
Як повідомляється, виняток з цього порядку перебування зроблено тільки для українських громадян, які в масовому порядку прибули до РФ з південно-східних областей України.

"З 1 грудня 2015 року до громадян України, які порушили дозволений термін перебування на території РФ і не оформили дозвільні документи, застосовуватимуться заходи адміністративного характеру, у тому числі встановлення заборони на в'їзд до Російськоъ Федераціъ", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Російська Федерація починає масову депортацію українців з 1 листопада 2015 року.

Також повідомлялося, що через введення нових правил перебування українців на території Російської Федерації (РФ), близько чотирьох мільйонів українських трудових мігрантів залишаться без заробітку.