Український тенісист Марченко оформив першу перемогу у поточному сезоні

Український тенісист Марченко оформив першу перемогу у поточному сезоні Фото: Ілля Марченко (ftu.org.ua)

Спортсмен стартував з перемоги на челленджері в Шербуре

Український тенісист Ілля Марченко вийшов до другого раунду турніру ATP Challenger Tour у французькому Шербурі. Про це повідомляє портал "Великий теніс України".

У першому колі український тенісист обіграв німця Матса Мораінга з рахунком 6:3, 6:4. Матч тривав 62 хвилини. Марченко виконав по брейку в кожному сеті, а його супернику не вдалося заробити жодного брейкпоінта за гру.

Для українського тенісиста, який займає 255 місце в рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP), це перша перемога в поточному сезоні.

У другому колі Іллю Марченка чекає протистояння з п'ятим номером посіву, французом Кантені Аліса (ATP 203). У 2017 році Марченко виграв у їх першому очному поєдинку на турнірі в Монпельє.

Нагадаємо, сербський тенісист Новак Джокович очолив рейтинг ATP після перемоги на першому в сезоні турнірі Великого шолома - розіграшу Відкритого чемпіонату Австралії. Найкращий серед українських тенісистів - Сергій Стаховський, який займає 153 місце