Український ринок втратив майже 10% за останні декілька торгових сесій, - експерт

Український ринок втратив майже 10% за останні декілька торгових сесій. Про це РБК-Україна заявив керівник аналітичного управління ІК "Трійка Діалог Україна" Володимир Грищенко.
"Якщо ситуація в Японії продовжить погіршуватися, то безумовно, нас чекає подальше зниження.
Потенціал зниження досить значний, особливо якщо взяти до уваги наш стрімкий ріст у кінці минулого - початку поточного року. Слабка ліквідність і відсутність попиту може привести до падіння ще на 10-15% ", - зазначив він.
Нагадаємо, фондові торги в Японії 15 березня завершилися падінням індексу Nikkei другу сесію поспіль. На тлі новин з АЕС у Фукусімі головний фондовий індикатор країни впав на 1015,34 пункту (-10,55%). Банк Японії намагався врятувати ситуацію на ринку, додатково виділивши на його підтримку 61 мільярд доларів, проте останні події на АЕС "Фукусіма", де стався вибух з викидом радіації, серйозно вплинули на настрої учасників торгів, і котирування пішли різко вниз.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся