Український Інтерпол ініціює перевірку через звинувачення у сприянні спільникам Януковича

НовиниНадзвичайні події    23.10.2016 - 10:56
Фото: Василь Неволя
Фото: Василь Неволя
Справи проти Януковича і його спільників будуть передані до суду до кінця року, - Луценко Допит Януковича проходитиме у відкритому режимі, - адвокат

Український Інтерпол проведе внутрішню перевірку

Український Інтерпол має намір провести внутрішню перевірку у зв'язку із звинуваченнями у можливому сприянню колишньому президенту Віктору Януковичу і його спільникам. Про це в ефірі телеканалу "112" повідомив керівник українського бюро Інтерполу Василь Неволя.

"Це привід для того, щоб подивитися ще раз на нашу роботу, оцінити, перевірити ті факти, але поки про конкретні факти, якими володіє військова прокуратура нам не повідомляється. Сподіваємося на цьому тижні одержати більш докладну інформацію. Поки що офіційного звернення від військової прокуратури не було, але ми самі запропонували провести робочу зустріч, щоб обговорити це питання", - розповів Неволя.

Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що окремі посадові особи Національного бюро Інтерполу в Україні могли бути співучасниками або сприяти в уникненні від кримінальної відповідальності екс-президенту Віктору Януковичу та його оточенню.

Читайте в розділі

У Греції провідні профспілки країни почали загальний страйк

У Волинській області відновлено рух транспорту

Аеропорт "Бориспіль" призупинив рейси

On Top